This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Kathryn Slipper Chair
- Holland MacRae
- Robert Brown
SKU
333.OCCASIONAL CHAIR.0
31W x 32D x 33H
In stock
Kathryn Slipper Chair
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Designer | Robert Brown |
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 31 in |
| Depth | 32 in |
| Height | 33 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning