This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Large Oyster Veneer Chest in Yew Wood
- Holland MacRae
SKU
4415.CHEST.0
38W x 21D x 40H
In stock
Oyster Chest-38x21
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 38 in |
| Depth | 21 in |
| Height | 40 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning