This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Blenham Demilune Sideboard
- Holland MacRae
SKU
4925.STORAGE.0
72W x 22D x 34H
In stock
Blenham Demi-Lune Sdbrd
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Case |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 72 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 34 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning