This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Early Georgian Dining Table 84" with 2 Leaves
- Holland MacRae
SKU
4950-10.TABLE.0
84W x 48D x 30H
In stock
Early Georgian 84" W/2lvs
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 84 in |
| Depth | 48 in |
| Height | 30 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning