This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Tray Chic Ottoman 48.5sq
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-07.COCKTAIL/STORAGE.0
48.5W x 48.5D x 16.5H
In stock
Tray Chic Ottoman 48.5sq
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 48.5 in |
| Depth | 48.5 in |
| Height | 16.5 in |
| Yardage | 5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning