This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Ling Ottoman
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-50.COCKTAIL/STORAGE.0
48.5W x 36.5D x 17.5H
In stock
Ling Ottoman
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 48.5 in |
| Depth | 36.5 in |
| Height | 17.5 in |
| Yardage | 3 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning