This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Stella Stool
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-59.STOOL.0
20W x 20D x 18H
In stock
Stella Stool
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Diameter | 20 in |
| Width | 20 in |
| Depth | 20 in |
| Height | 18 in |
| Yardage | 3 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning