This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Sebastian Chair
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH-UPH-80.UPHOLSTERED CHAIR.0
20.5W x 21.2D x 35H
In stock
Sebastian Chair
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 20.5 in |
| Depth | 21.2 in |
| Height | 35 in |
| Seat Height | 18.5 in |
| Yardage | 2 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning