This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Emilia Coffee Table
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLH1465.COCKTAIL.0
48W x 22D x 18H
In stock
Emilia Coffee Table
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In Vietnam |
| General Delivery If Not In Stock | 16 Weeks |
| Width | 48 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 18 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning