This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Grant Sofa 96"
- Bunny Williams Home
- Bunny Williams Home
SKU
BLHUP78-96.SOFA.0
96W x 38D x 32.5H
In stock
Grant Sofa 96"
| Brand | Bunny Williams Home |
|---|---|
| Designer | Bunny Williams Home |
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 96 in |
| Depth | 38 in |
| Height | 32.5 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning