This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Bryony Cocktail Table 43"
- Lee Jofa
SKU
BRYONY/43.COCKTAIL.0
43W x 32D x 18H
In stock
Bryony Cocktail Tbl 43"Ow
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 - 8 Weeks |
| Width | 43 in |
| Depth | 32 in |
| Height | 18 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning