This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Pavel Sofa
- Donghia
SKU
DG-50795.SOFA.0
96W x 34.5D x 31H
In stock
Pavel Sofa
| Brand | Donghia |
|---|---|
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 18 Weeks |
| Width | 96 in |
| Depth | 34.5 in |
| Height | 31 in |
| Inside Depth | 23.5 in |
| Arm Height | 26 in |
| Seat Height | 18.5 in |
| Seat Depth | 23.5 in |
| Yardage | 19 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning