This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Felix Cocktail Table
- Lee Jofa
SKU
FELIX/36.COCKTAIL.0
36W x 22D x 18H
In stock
Felix Cocktail Table
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 - 8 Weeks |
| Width | 36 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 18 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning