This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Bath Sofa
- Lee Jofa
SKU
H3802-6.SOFA.0
90.5W x 41D x 31.5H
In stock
Bath Sofa
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 90.5 in |
| Depth | 41 in |
| Height | 31.5 in |
| Inside Width | 74 in |
| Inside Depth | 26 in |
| Arm Height | 22.5 in |
| Seat Height | 20 in |
| Seat Depth | 26 in |
| Yardage | 20 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning