This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Robert Saddle Bench 24"
- Lee Jofa
SKU
H3815-24.BENCH.0
24W x 16D x 19H
In stock
Robert Saddle Bench 24"
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Benches |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 24 in |
| Depth | 16 in |
| Height | 19 in |
| Yardage | 2.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning