This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Morgan Ottoman
- Lee Jofa
SKU
H4250-25.OTTOMAN.0
29.5W x 20.75D x 19H
In stock
Morgan Otto
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Ottomans |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 29.5 in |
| Depth | 20.75 in |
| Height | 19 in |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning