This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Celeste Right Chaise
- Lee Jofa
SKU
H4500-60R.CHAISE.0
33W x 73D x 38H
In stock
Celeste Right Chaise
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 33 in |
| Depth | 73 in |
| Height | 38 in |
| Inside Width | 30 in |
| Inside Depth | 53 in |
| Arm Height | 22.5 in |
| Seat Height | 22.5 in |
| Seat Depth | 53 in |
| Yardage | 18 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning