This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Rory Ottoman
- Lee Jofa
SKU
H4713-25.OTTOMAN.0
29W x 18.5D x 20H
In stock
Rory Ottoman
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Ottomans |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 29 in |
| Depth | 18.5 in |
| Height | 20 in |
| Yardage | 3.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning