This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Elisabeth Chair
- Lee Jofa
SKU
H4717-20.OCCASIONAL CHAIR.0
20.5W x 26.5D x 37.5H
In stock
Elisabeth Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 20.5 in |
| Depth | 26.5 in |
| Height | 37.5 in |
| Inside Depth | 19 in |
| Seat Height | 20 in |
| Seat Depth | 19 in |
| Yardage | 2 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning