This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Bennett Skirted Sofa 96"
- Lee Jofa
SKU
HT4735S-7.SOFA.0
96W x 41D x 35H
In stock
Bennett 96" Sofa Skirted
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Sofas |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 96 in |
| Depth | 41 in |
| Height | 35 in |
| Yardage | 30 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning