This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Covington Side Chair
- Lee Jofa
SKU
HT4800S.SIDE CHAIR.0
21.5W x 26.5D x 36H
In stock
Covington Side Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 21.5 in |
| Depth | 26.5 in |
| Height | 36 in |
| Inside Height | 17 in |
| Seat Height | 19 in |
| Seat Depth | 19.5 in |
| Yardage | 3.5 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning