This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Lorelai Side Chair
- Lee Jofa
SKU
HT4801S.SIDE CHAIR.0
19.5W x 26D x 40H
In stock
Lorelai Side Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 14 Weeks |
| Width | 19.5 in |
| Depth | 26 in |
| Height | 40 in |
| Seat Height | 19.5 in |
| Seat Depth | 19.5 in |
| Yardage | 3 |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning