This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Ainsley Chair
- Lee Jofa
- Lee Jofa Bronze Label
SKU
LL4114-20.CHAIR.0
34W x 35D x 39H
In stock
Ainsley Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Motion Type | Swivel Upgrade Available |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 Weeks or Less |
| Collection | Lee Jofa Bronze Label |
| Width | 34 in |
| Depth | 35 in |
| Height | 39 in |
| Yardage | 9 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning