This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Teagan Swivel Chair
- Lee Jofa
- Lee Jofa Bronze Label
SKU
LL4119-20.CHAIR.0
31W x 37D x 30H
In stock
Teagan Swivel Chair
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Chairs |
| Motion Type | Swivel |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 Weeks or Less |
| Collection | Lee Jofa Bronze Label |
| Width | 31 in |
| Depth | 37 in |
| Height | 30 in |
| Yardage | 10 Yards (54W, Plain) |
| End Use | Upholstery |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning