This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Orly Side Table
- Lee Jofa
SKU
ORLY/22RD.OCCASIONAL TABLE.0
22W x 22D x 22H
In stock
Orly Side Table
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 6 - 8 Weeks |
| Width | 22 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 22 in |
| End Use | Casegoods |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning