This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Gate Leg Dining Table 90"
- Holland MacRae
SKU
3602-90.DINING TABLE.0
90W x 22D x 30H
In stock
90 X 60 Gate Table
| Brand | Holland MacRae |
|---|---|
| Type | Tables |
| Country of Manufacture | Made In United Kingdom |
| General Delivery If Not In Stock | 20 - 21 Weeks |
| Width | 90 in |
| Depth | 22 in |
| Height | 30 in |
| End Use | Dining |
|---|
California Residents: Proposition 65 warning