This image is for illustrative purposes only. The colors shown are accurate within the constraints of lighting, photography and the color accuracy of your screen.
Workroom Sectionals
- Lee Jofa
SKU
JF Sectionals
In stock
| Brand | Lee Jofa |
|---|---|
| Type | Sectionals |
| Country of Manufacture | Made In United States |
| General Delivery If Not In Stock | 10 Weeks |
| Width | 106 in |
| Depth | 68 in |
| Height | 35.5 in |
| Inside Width | 23 in |
| Inside Depth | 50 in |
| Arm Height | 25.5 in |
| Seat Height | 20.5 in |
| Seat Depth | 35.5 in |